KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14378536
nr 1437 8536
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1951. Bildmått: 18x30cm, yttermått inklusive ram: 32x41cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:48:27
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)